24.01.2006
Asukoht: Maroko, 60 km Agadirini
Teekond: 8903 km
Kraadiklaas: 17°C

Eliitkitsed

Täna sattusin tunnistajaks eliitkitsede lõunasöögile, mis siin kandis ei pidanudki midagi väga erilist olema, kuid mulle tundus siiski päris ulmeline. Nimelt siis kitsed ronivad karjakesi puu otsa sööma.

Pildid on küll sellised, millised ühed pildid olla ei tohiks aga noh, uskuge mind, need mustad tondid on tõesti kitsed. :)

Siis veel õnnestus ühes teeäärses väikeses linnas süüa üks ehe, kohalikele mõeldud tajine. Need eelmised olid (arvatavasti) turistilikud, kiirkorras valmistatud imitatsioonid. Suur tajine on mõeldud 2-3 inimese jaoks, üksi süüa veidi suurevõitu. Samas poolt keegi ei müü, kuna seda süüakse nii, et ümbert ringi võetakse ja siis lõpuks tuleb sisu nähtavale, milleks oli loomaliha. Hind ka kohalikele 33 D, mis pole maapiirkonna elatustaset arvestades neile just odav. Hea meelega oleks isegi vähem maksnud… :)

* * *

Isal on arvatavasti õigus, et ma ei peaks Helgale “profülaktika” tegemisega üle pingutama. Samas ma juba kord olen selline perfektsionist, et kõik peab olema, hmm, kontrolli all… Aga üritame ennast arendada, nii ja teistmoodi… ;)